نتایج جستجو برای عبارت :

گفته بودی درد و دل کن!!!_ شعر همراه با وویس

اگر خدا را دوست داری
اگر خدا را دوست داری،✨خدا گفته است:✨(لا یسخر قوم من قوم)همدیگر را «مسخره نکنید.»
اگر خدا را دوست داری، ✨خدا گفته است:✨(ولا تلمزوا انفسکم)از همدیگر «عیب جویی نکنید»
اگر خدا را دوست داری ،✨خدا گفته است:✨(ولا تنابزوا بالالقاب)«لقب زشت» به هم ندهید.
اگر خدا را دوست داری، ✨خدا گفته است:✨(و انفقوا فی سبیل الله)در راه خدا «انفاق کنید.»
اگر خدا را دوست داری ،✨خدا گفته است:✨(و بالوالدین احسانا)و «به پدرو مادر نیکی کنید.»
اگر خدا
جواب سوال به مکان بیابان گفته می شود بازی
خواستگاری همراه با پاسخ و جواب دقیق تعداد حروف و کلمات مرحله خواستگاری
از سایت نکس لود دریافت کنید.
به مکان بی آب و علف گفته می شود
با
سلام خدمت همه عزیزانی که برای پیدا کردن جواب و پاسخ به سوال بازی
خواستگاری با عنوان به مکان بی آب و علف گفته می شود وارد این سایت شده اید
جواب این سوال بازی خواستگاری را پیدا کردیم و پاسخ این سوال برهوت است. شما با وارد کردن حروف برهوت میتوانید وارد مرحله بعدی بازی خو
   از من پرسید تا به حال به او دروغ گفته‌م؟ دروغ گفته بودم. انکار نکردم. گفتم که دروغ گفته‌م. پیش خودش گفت که مسلما دروغ گفته‌ای. چیزی نداشتم که بگویم. آخرین دروغی را که به او گفته بودم به یاد آوردم.
   به او گفته‌بودم می‌توانیم هر وقت که خواستیم با کس دیگری بخوابیم، به هم بگوییم و اجازه بگیریم و این کار را بکنیم. اگر که این ارتباط فقط منتهی به رابطه جنسی باشد، از نظر من عیبی ندارد. از نظر او عیب داشت. از من پرسید کسی هست که بخواهم چنین کاری با
تمام آنچه را ملاصدرا گفته است، همه را پیش از او ابن سینا گفته بود، حتی حرکت جوهری را هم ابن سینا گفته بود. منتها امتیاز ملاصدرا به این است که او ذوق داشت، بیان اش خوب بود. (نقل به مضمون)این حقه بازی است که بیش از حد طرفداری مرحوم ملاصدرا را کنیم و یکی از آن حقه بازان من بودم. بارها همین آقای مصطفوی به بنده در خصوص ایشان گفته بودند ولی من گوش ندادم. بیشتر
و نیزدر نیشابور با جعفر بن ابراهیم  نیشابوری توافق کردم که در مسافرت همراه او کجاوه او باشم چون ببغداد رسبدم  پشیمان شدم وقرار دادم را با او پس گرفنم در جستجوی همکجواه یی بر امدم نزد ابن و جنا رفتم از او کردم مرکوبی بمن کرایه دهد دیدم اضی نیست سپس خودش نزد من امد  امدوگفت من دنبال تو میگردم پس گفته اند از جانب امام عصر ع که او یعنی تو که حسن بن علی فضلی  همراه تو میشود  با او خوش رفتاری کن و همکجاوه پیدا کن  و مرکوب کرایه کن
نان سیر را می‌توانید همراه با انواع غذاها میل کنید و از طعم متفاوت و بی نظیر آن لذت ببرید. همه ما تنوع در خوراکی‌ها را دوست داریم، از اینرو تهیه این نان و استفاده از آن در کنار غذا‌هایی که با نان سرو می‌شود، باعث خواهد شد طعم جدید و متفاوتی را تجربه کنید. همانطور که گفته شد، طرز تهیه دو نوع از این نان را شرح خواهیم داد، اما چون نحوه تهیه هر دوی آن‌ها تا حد بسیاری مشابه است، می‌توانید آن‌ها را همزمان تهیه کنید. روشی که در ادامه شرح داده می‌ش
حرفی را که می خواهم بگویم ذیگری بهتر و زیباتر بیان کرده،آیا همه ی آنچه تا به حال باید گفته میشد گفته نشده ست؟آیا حرف های ما همه تکرار گفته شده ها نیست؟چه چیز جز فراموشی و بی عملی 
می تواند باعث بازگویی دوباره ی حرفمهایمان شود؟چند وقت است کلام نویی نشنیده ایم؟
در جهانی که سکوت کمتر احترام برانگیز و دور از دسترس است همچنان به حرف زدنهایمان ادامه میدهیم
و ادامه میدهیم و...
دو نحوه قرائت ذکر یونسیهنحوه قرائت معروف ذکر یونسیه اینگونه است (به جایگاه نقطه‌ویر‌گول توجه شود):«لا اله الا انت؛ سبحانکَ انّی کنت من الظالمین»اما بعضی از اساتید عرفان میفرمایند بهتر است ذکر یونسیه بدینگونه قرائت شود:«لا اله الا انتَ سبحانکْ؛ انّی کنت من الظالمین»چرا که کلمه «سبحانک» که دلالت بر تنزیه خداوند میکند، بهتر است یک نَفَس همراه با تهلیل گفته شود: «لا اله الا انتَ سبحانکْ»؛ و سپس جمله بعد که دلالت بر ظلم انسان به خویشتن میکند
#حدیث_مهدوی 
امام محمد باقر(ع)
«فضیل می گوید: به خدمت امام باقر (علیه‌السلام) عرض کردم: آیا برای آن روز پرشکوه وقت معینی هست؟ فرمود:«کذب الوقاتون، کذب الوقاتون، کذب الوقاتون».«هر کس وقت تعیین کند، دروغ گفته است. هر کس وقت تعیین کند، دروغ گفته است. هر کس وقت تعیین کند، دروغ گفته است».
غیبت شیخ طوسی/ ص262
ورشکست شده بود و بدهی داشت خواب دیده بود به او گفته بودند به تهران برو در خیابان .... تهران در مسجد ..... بعد از نماز ظهر کارت درست می شود. مسجد را پیدا کرده بود دیده بود همان سیدی که در خواب دیده بود بالای منبر در حال سخنرانی است. بعد از منبر به او مشکلش را گفته بود و سید هم مشکلش را حل کرد و بدهی هایش را پرداخت.
در عوض او هم برای سید دعای مقاتل ابن سلیمان را خوانده بود و دعا کرده بود که سید بتواند حضرت حجت عج را ببیند. دعایش هم مستجاب شده بود. سید به ک
اگر همکار هم رده، زیرآب کارمند را بزند گفته می شود طرف پاش روی پوست پیازه،
اگر چنانچه رییس مذکر برای کارمند زیردستش بزند گفته می شود طرف پاش روی پوست موز هست،
و چنانچه رییس مونث زیرپای کارمند رده پایین را بروفد لکن گفته می شود طرف پاش روی پوست خربزه می باشد.
وقتی عاشق شوی راز دل تو گفته نتونی
چقده سخته خدایا چقده سخته خدایا
چقده سخته خدایا
چقده سخته خدایا
روز نوروز بچینی گل سرخ
برسر راه نگات فرش کنی
روز نوروز بچینی گل سرخ
برسر راه نگات فرش کنی
دلبرت بیاد بپرسه کار کیست
تو براش گفته نتونی
تو براش گفته نتونی
دلبرت خنده کنه با دیگران
تو بسوزی و براش گریه کنی
دلبرت خنده کنه با دیگران
تو بسوزی و براش گریه ک
به نام خدای مهربون
1 بهمن 98
همیشه شروع حس قشنگی به همراه دارد
شروع هایت را به خاطر بیاور
شروع مدرسه و تحصیل...شروع سال جدید...شروع زندگی مشترک...شروع دوستی ...شروع فعالیت جدید و...

شروع همراه است با انگیزه... امیدواری ...هیجان...شورو شوق رسیدن

و امروز من همراه بود با تمام این حس های ناب
همراه بود با هدف گذاری های جدید که برای خود انجام دادم
همراه بود با تعهد هایی که به خود دادم
همراه بود با برنامه ریزی  
و در ادامه همراه با اقدام
تا در پایان این آغاز
وقتی بیمارستان بودیم منو دخترم .شوهرم شب رفته بود مغازه نامزد آبجی کوچیکه چیزی بخوره انجا دو تایی شروع کردن به بدگویی از خانواده ما ، اون ها (نامزد آبجی و مادرش) گفته بودن این ها ش حجابن و به فکر قرو فر ...شوهرم هم هر چی راست و دروغ بلد بوده گفته
دو تایی هم چقولی کردن که اون یکی این ها رو گفته و با هم (شوهرم و نامزد آبجی) بحث بدی کردن ,بعد مادر پسره زنگ زده به شوهرم که چرابه پسرم اینطوری گفتی شوهر بادب و با تربیت منم هر چی دلش خواسته به مادر پسره گفت
الان من باید به کی ولنتاینو تبریک بگم؟
یا کی باید به من تبریک بگه؟
اصن چرا باید تبریکی گفته بشه؟
اصن کی گفته امروز ولنتاینه.

بیخیال اقا .سلامتیییییییییییییی همه سینگلاااااااااااااااااااااااااااااا////////////////////////////
الکی مثلا من سینگلم
#درونم.مگه نیستی؟
ببینید چقد رابطم نزدیک بوده ک درونمم نفهمیده
متن آهنگ حمید هیراد گفتم بمان
به تو گفته بودم ز من بگذری روم در پی عشق ویرانگری
گفتم تا بدانی به تو گفتم تا بمانی
به تو گفته بودم که دستم بگیر کنار دلم باش و با من بمیر
گفته بودم که آرامشم میرود نقطه امن آسایشم میرود گفتم تا بدانی
گفته بودم نرو خواهشا میشود پیش من باشی سازشم میشود
تورا دیدمت بعد عمری سلام ببین اشک شوقی که ریزد مدام
ماندن یا نماندن به پای تو ماندم یا نماندم
آمدی
عروس‌مون پیام داده برای آشنایی بیشتر و برقراری مناسبات سیاسی، ته‌ش گفته من در پیام‌رسان‌های سروش، بله، ایتا و آی‌گپ فعال هستم. 
شخصاً که به‌ش نگفتم، ولی کم‌کم به گوش‌ش می‌رسه که بنده هم از این‌های که گفتی فراری‌م. 

× حالا الان فکر می‌کنین من چه آدم پلنگی هستم.
×× بهانه‌ی این پست، این‌ئه که دوباره نت همراه این‌جا ملقی شده.
بچه ها این یارو که یه بازیگر و هنرپیشه ی هالیوودیه گفته عاشق بی تی اسه ومیخواد که بکاپ دنسر بی تی اس بشه...و گفته که بعدا براش اودیشنم میده...
یعنی اگه منم اعتمادبنفس اینو داشتم...الان بغل بی تی اس بودم داشتم اعضا رو سیاحت میکردم...
این پست راجب جدترین پرچمدار سامسونگ به اسم های    S20+  S20  S20+5G  S20 Ultra 5G  S20 5G

علت نامگذاری : طبق ادعای این برند کره ای این سری از تلفن همراه ها تحولی نوین و جدید در صنعت تلفن همراه به وجود آورده است و جهان تلفن همراه را با جهانی جدید جایگزین کرده پس سامسونگ اظهار داشته است که نام 11 برای این خانواده از پرچمدارنش ناچیز است و علت دیگر گفته شده ورود به دهه ی جدید میلادی است که سامسونگ خواسته است صنعت را با تحولی جدی روبرو کند.   
ادامه مطلب
صلیت لمدّة أسبوعین صلاة الظهر والعصر فی مصلى الإمام الخمینی (ره) فی مقام السیدة زینب (س) وكنت ألقی كلمة قصیرة بین الصلاتین. قلت فی أحد الأیام: لقد جرت
سنة أئمة الجماعات على أن یتحفوا المصلین بروایة شریفة أو آیة قرآنیة أو مسألة
شرعیة، ولكن بودّی أن أقص علیكم الیوم قصّة خیالیة لعلّها تحدث لأحدكم لا سامح
الله. وهی أن تُحشر یومَ القیامة وبعد الحساب والكتاب تُفتح لك أبواب الجنان
لتدخلها خالدا فیها. ولا یسع أحدا أن یتصور مدى فرحتك یومذاك. فبینا أ
کد اهنگ پیشواز همراه اول دیس لاو مهراب
کد پیشواز همراه اول ایمان نولاو
کد اهنگ پیشواز همراه اول مهراب
کد پیشواز همراه اول مهراب خسته صدا

کد آوای انتظار همراه اول میلاد راستاد
کد آهنگ پیشواز همراه اول
آهنگ پیشواز همراه اول غمگین
کد پیشواز همراه اول عاشقانه
دانش آموزان پایه  هفتم تکالیف زیر را باید در منزل انجام داده و بعد از تعطیلات آن را به معلمین عزیز ارائه نمایند. لازم به ذکر است که بخشی از نمره مستمر شما شامل انجام این فعالیتها می باشد.

عنوان درس
تکلیف

علوم
از فصل گرما 20سوال به همراه جواب طرح شود/بخش اول زیست، 20سوال همراه با جواب طرح شود

ریاضی
نیمه اول فصل،  10 سوال به همراه جواب نوشته شود

مطالعات اجتماعی
خلاصه دروس 18 و 19 و 20 نوشته شده و مطالعه گردد

دین و زندگی
سوالاتی که در قسمتهای بالا آو
بنام خدا
باسلام.
شاید بارها در جاهای مختلف،شنیده اید،که بحث شده است، و به یک وسیله حافظه(!)،هرکس یک چیزی گفته! یک نفر گفته هارد ! یک نفر دیگه گفته مموری! یک نفر دیگه گفته رم! و این برای شما سوال شده،اصلا این وسایل نام واقعی شان،چه چیزی می باشد! برخره چه نامی برای انها وجود دارد! 
ابتدا 
حافظه ! (به انگلیسی"Memory" با تلفظ "مموری")
به کلیه قطعات الکترونیکی،که می توانند،اطلاعات درون خودشان ذخیره سازی کنند،مموری یا حافظه گفته میشود! پس هر وسیله ی الکتر
بنام خدا
باسلام.
شاید بارها در جاهای مختلف،شنیده اید،که بحث شده است، و به یک وسیله حافظه(!)،هرکس یک چیزی گفته! یک نفر گفته هارد ! یک نفر دیگه گفته مموری! یک نفر دیگه گفته رم! و این برای شما سوال شده،اصلا این وسایل نام واقعی شان،چه چیزی می باشد! برخره چه نامی برای انها وجود دارد! 
ابتدا 
به کلیه قطعات الکترونیکی،که می توانند،اطلاعات درون خودشان ذخیره سازی کنند،مموری یا حافظه گفته میشود! پس هر وسیله ی الکتر
بنام خدا
باسلام.
ابتدا 
استاد زبانم به پدرم گفته بهترین کاری که توی زندگیت کردی تربیت کردن لیمو بوده!یک عالمه تعریف و تمجید که صدالبته لطف داشته و در آخر گفته : این دختر واسه خودش یه مَررررده!

ملاک خوبی و شجاعت و به به و چه چه در جامعه و عرفمون مرد بودنه 
نمیبینن زن هایی رو که از صدتا مررررد مرد ترن. (قطعا خودم رو نگفتم دیگه!)
بنام خدا
باسلام.
شاید بارها در جاهای مختلف،شنده اید،که بحث شده است، و به یک وسیله حافظه(!)،هرکس یک چیزی گفته! یک نفر گفته هارد ! یک نفر دیگه گفته مموری! یک نفر دیگه گفته رم! و این برای شما سوال شده،اصلا این وسایل نام واقعی اش،چه چیزی می باشد! برخره چه نامی برای انها وجود دارد! 
ابتدا 
به کلیه قطعات الکترونیکی،که می توانند،اطلاعات درون خودشان ذخیره سازی کنند،مموری یا حافظه گفته میشود! پس هر وسیله ی الکترون
اساس یک حزب این است که مجموعه‌ای از صاحبان فکر سیاسی و اعتقادی و ایمانی تشکّلی درست می‌کنند و میان خود و آحاد مردم کانال‌کشی می‌کنند و مردمی را با خودشان همراه می‌کنند، تا فکر خود را به آنها برسانند تا افکاری را که خودشان به آن اعتقاد دارند و پای آن ایستاده‌اند را در این کانال‌ها میریزند و این افکار به تک تک افراد میرسد و آن مردمی که اینها را قبول می‌کنند، با اینها پیوند پیدا می‌کنند در نتیجه وقتی از طرف مرکزیت این حزب چیزی گفته شود یا ح
بسم الله المدبّر
انگار خدا یکی رو نشونده اون بالا، کلی دل چیده جلوش. بعد بهش گفته ببین دو تا دل از اینجا ورمیداری، به هم دیگه گره میزنی و میذاری کنار...
بعد بغل دستِ فرشته گره زن، یه فرشته دیگه هم نشونده و بهش گفته قبل از اینکه گرهِ دلا از هم باشه، محکمشون کن...
ادامه مطلب
بسم رب المهدی...
 آقای غربت نشین مان  سلام.همیشه می گویند دیگران را به چیزی بخوان که خودت عامل به آنی و من همیشه و همه جا از نظم گفته ام، از اینکه هر چیزی باید در جای خودش باشد و بر آن اصرار کرده و میکنم. همیشه گفته ام که نظم کیفیت زندگی را بالا می برد...
ادامه مطلب
پسماند چیست و به چه اطلاق می شود؟
بر اساس ماده 2 قانون مدیریت پسماند به مواد جامد، مایع و گاز (غیر از فاضلاب) گفته می شود که به طور مستقیم یا غیرمستقیم حاصل از فعالیت انسان بوده و از نظر تولید کننده زائد تلقی می شود پسماند گفته می شود.پسماندها به پنج گروه تقسیم می شوند :
1- پسماندهای عادی :
به کلیه پسماندهایی گفته می شود که به صورت معمول از فعالیتهای روزمره انسانها در شهرها، روستاها و خارج از آنها تولید می شود از قبیل زباله های خانگی و نخاله های س
آیا آب لیمو به شما در کاهش وزن کمک می کند؟

آب لیمو نوشیدنی ساخته شده از آب مخلوط شده با آب لیمو تازه است. از آن می توان گرم یا سرد لذت برد.
گفته می شود که این نوع آب فواید سلامتی مختلفی دارد ، از جمله بهبود هضم غذا ، افزایش تمرکز و افزایش سطح انرژی.
همچنین گفته می شود که به کاهش وزن کمک می کند و بخشی محبوب بسیاری از رژیم های غذایی است.
آب لیمو کم کالری استآب لیمو به طور کلی نوشیدنی کم کالری است.
با فرض اینکه آب را از نصف لیمو درون آب بکوبید ، هر لیو
حاجی اولین سالی بود که به حج مشرف شده بود کنار بیت الله الحرام جوانی کنارش نشسته بود. سوال کرده بود از کجا آمده ای حاجی گفته بود از ایران. در جواب متقابل شنیده بود که از حوالی مدیترانه آمده است. بعد جوان گفته بود سال آینده نمی توانی بیایی حج. ولی از سال بعد هر سال خواهی آمد. حاجی دوسال بعد شد مدیر کاروان و  همه ساله حج مشرف می شود. 
فروش کفتر کاکل به سر
کفتر کاکل به سرهای های        بال خود واکن بپرهای هایکاکلی جون این سفرهای های        این خبر از من ببرهای هایبگو با یارم، نکن آزارم        بگو برگرده، که دوسش دارمچشم به راشم من        خاطر خواشم مناون به من هر چی گفته همه باطل بود        من به اون هر چی گفتم همه از دل بوداون به من هر چی گفته همه باطل بود        من به اون هر چی گفتم همه از دل بودهمه از دل بود، همه از دل بود        همه از دل بوداون به من هر چی گفته همه باطل بو
بسم الله الرحمن الرحیم
(شهید مدافع حرم محمودرضا بیضایی)
برادر شهید تعریف میکرد:
شب عملیات به دو نفر از همرزمانش گفته بود:(وقتی دانشکده بودیم خواب دیدم در منطقه سرسبز خیلی قشنگی با هم هستیم. آنجا یک اتفاق خوب برای هر سه مان افتاد!) بعد از تعریف ان به دوستانش گفته بود
ادامه مطلب
قبلا گفته بودم که ترامپ رو افقی کردیمو گفته بودم که به انسان این موجود غیرمنطقی و احساسی فقط یه بار یه چیزو میگنکه هیچکدوم درست نبودناما از حق نگذریم حسابی تو خونه بودن دیوونه کنندسبا هیچکس حرف نزدن آدمو روانی میکنه. یه چیزی بگید که روانی نشم.کسی مثل من فکر میکنه؟

هیچکدوم
اصلا عشق وجود نداره 
تنها حسِ خوبِ ما نسبت به آدَماس ...
هیشکی ام نمیتونه بگه دقیقاً تاریخ انقضایِ این حسِ خوب کِی میرسه
________________________فردا کلاس دارم 
تا ٦ بعد از ظهر
بعدشم باید دوباره برگردم سرِکار ...
گناه ندارم من ؟؟
زیادی خسته نمیشم ؟؟
چرا ...
ولی ارزششو داره 
یکی توو این دنیا وجود داره که گفته دوس داره من استادِ دانشگاه بشم 
یکی که برا من خیلی مهمه ...
یکی که انگاری بینِ همه شوخیاشو خنده هاشو شیطنت هاش 
اون تَهِ قلبش ...
منو باور کرده
یکی از فامیلای زنداداش کوچیکه که خیلی هم خانوم مهربون و محترمیه به زنداداش گفته بود دلم میخواد به محمد ابراهیم همیشه بگم ابراهیم و من تنها کسی باشم که اینجوری صداش میزنه:)
زنداداش گفته بود اتفاقا عمه ی کوچیکشم(که من باشم) همینو میگه

برام قشنگ بود... که اندازه ی من خالص و زلال ابراهیم منو دوست داره...این حرفش نشونه ی بزرگیه دلشه:)
انسی زیر لب زمزمه می کند :
 «   زندگی را فرصتی آنقدر نیست
که در آیینه به قدمت خویش بنگرد
یا از لبخنده و اشک
یکی را سنجیده گزین کند . »
شاملو گفته اینا رو ...
یکی گفته که می دونسته خیلی چیزا رو...
یادم باشه که باید بجنبم هر کاری باید بکنم، بکنم...
گورپدر اونایی که نمی فهمند... گور پدر اونایی که حسودند ... گور پدر اونایی که هیچی نمی دونند ولی ادعاشون گوش فلک رو کر کرده...
قرآن گفته است‌: گرامى‌ترین شما نزد خداوند با تقواترین شماست. حال ببینیم دیدگاه اسلام و قرآن در این مورد چیست و به چه کسی با تقوا گفته می‌شود!؟
ابتدا ببینیم معنی تقوا چیست ؟!؟
و"تقوا" یعنی چه؟ بعد جستجو کرد که "متقی"، یعنی کسی که دارای تقواست، کیست؟

"تقوا" در اصل از ماده "وقی، یقی، وقایه" به معناى قرار دادن خویش در پناهگاه است.
[مفردات راغب، ج1،ص 881] 
و در اصطلاح شرع، به معناى خویشتن دارى در برابر غفلت‌ها و گناهان است.
پس تقوا یک نیروی بازندارند
معلوم نیست این ترم چی بشه، دقیقا بین زمین و آسمون گیر کردیم، نمیدونیم بخونیم، نخونیم، چی بخونیم، و... 
ولی اصلا دوست ندارم حذف ترم کنم و یه ترم عقب بیافتم:(
پیام معاون آموزشی رو که خوندم گفته بود تابستون کلاس داریم. خب اینم از این. تابستون پر... 
بگذریم
فعلا سعی می کنم زندگی را زندگی کنم. 
صدای جیک جیک گنجشک ها از پشت پنجره میاد تو اتاقم. همراه با صدای باد. اونقدر به این صداها عادت کرده بودم که هیچ وقت نمی شنیدمشون. عادت چه می کنه با آدم. 
تعمیر آنتن تلفن همراه
یکی از مهمترین قطعات تشکیل دهنده تلفن همراه، آنتن آن می‌باشد. چرا که بدون آنتن، تلفن‌همراه دیگر کارایی قبلی را نخواهد داشت. عدم آنتن دهی تلفن همراه دلایل متعددی دارد؛ از جمله این دلایل می‌توان به عدم سرویس‌دهی از طرف دکل، خرابی سیم کارت، وارد شدن ضربه فیزیکی به تلفن همراه و مشکلات نرم افزاری اشاره کرد. همیشه در تعمیرات موبایل مراجعه کنندگان در بیشتر مواقع با مشکل آنتن دهی خود مواجه می شوند.
ادامه مطلب
1 گیگ اینترنت هدیه برای همه مشترکین همراه اول
از لینک زیر در برنامه همراه من ثبت نام کنید و سپس اپلیکیشن رو نصب کنین
آموزش اپلیکیشن رو تا آخر ببینین
از 1 گیگابایت اینترنت هدیه همراه اول لذت ببرین
کلیک کنید ⚠️ درصورت عدم نصب برنامه همراه من

مبلمان باغی فلزی معمولاً از فلزهای آهن یا آلومینیوم ساخته می شوند. مبلمان فلزی، برای دوام بیشتر در مقابل شرایط جوی و رطوبت، با پوشش رنگ الکترواستاتیک کوره‌ای تولید و عرضه می گردند. مبلمان فضای باز معمولاً به صورت ستهای شش نفره به همراه میز هم طرح خود به همراه شیشه و تشک صندلیها به فروش می رسند.در گویش محاوره ای نیز اسم‌های مختلفی مانند میز و صندلی فلزی، میز و صندلی باغی، میز و صندلی آهنی یا صندلی فرفورژه وجود دارد که به‌ گونه‌ایی از میز و
اینکه زنی به دنبال حقوق خودش باشه، لزوما به معنی برابری خواهی اون زن نیست. قبلا گفته م و باز هم میگم. وقتی برای برابری تلاش میکنی، همونقدر که دنبال پس گرفتن حقتی، باید دنبال پس دادن حقی که مال تو نبوده هم باشی. من فکر میکنم این چیزیه که اصالت مبارزه ت رو نشون میده، آدم های بیشتری رو باهات همراه میکنه، و شانس بیشتری برای پیروزی بهت میده.
+ روزتون برابر :)
به  سقف خیره شده ام، به حرفهای تو فکر میکنم و Smiths گوش میدهم. گفته بودى: "دیدی حسرت دیدنت به دلم موند؟" گفته بودم: "این وضع که تموم بشه میام دیدنت، فردای قرنطینه." انگار که گفته باشم فردای انقلاب، یا فردای آزادی. گفته بودی موهایت را برایم بلند خواهی کرد و تا آن موقع به لحظه دیدارمان فکر خواهی کرد. تو به لحظه دیدار فکر میکردی و من به امیدی که در حرفهای توست. و به موهای تو که تا آن موقع چقدر بلند خواهد شد. در هر بحرانی که ردپایی از مرگ دارد، انسان نگرا
 حضرت صادق ع فرمود پیوسته دعا محجوبست و میانه ان واستجابنتش. حجاب وپرده ای حایل است تا بر محمدوالش صلوات فرستاده شود که انگاه پرده و حایل بر طرف شود شرح  جزری در نهایه  گفته است صلوه در لغت بمعنای دعااست و عبادت مخصوصه را که شامل دعا است صلوه گفته اند چون در ان تعظیم خداوند است تا انکه گوید    و اما اینکه گوییم اللهم صل علی محمد معنایش این است که خدایااورا بزرگوار کن در دنیا بوسیله بلند کردن نام او و اشکارا کردن دعوت و نگهداری شریعتش و در اخر
ارز رفلکس (به اختصار RFX) را میتوان یکی از بهترین ارزها با پشتیبانی قوی بر بستر اتریوم دانست. به گفته تیم سازنده در آینده نزدیک Reflex حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت. این ارز با قیمتی حدود یک سنت قیمتگذاری شده و همچنین در صرافی ABIT لیست شده و بزودی در صرافی های بزرگ دیگر نیز لیست خواهد شد. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب
همه می‌دانیم که مرد‌ها از مریخ آمده‌اند و زن‌ها از ونوس و همین باعث می‌شود ایجاد یک تعادل کامل در رابطه‌شان کار سختی شود. به گفته‌ی روانشناسان خیلی از این اشتباهات میان خانم‌ها مشترک‌اند و زیاد دیده می‌شوند. اگر دوست دارید رابطه‌تان بهتر و عمیق‌تر باشد و اشتباهات کمتری در رابطه با مرد زندگی‌تان مرتکب شوید با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
خب  خب بعد از مدتها یه پست جدید بزارم (از همراه اول سپاسگزام چون دلیل این پست اونه!!!).
از اپراتور تلفن همراه "همراه اول" یه پیامک با این مضمون بهم رسید:
"از این پس جهت اضافه شدن امتیاز قبض پرداختی/شارژ خریداری شده، به حساب باشگاه فیروزه ای خود، لازم است به یکی از دو روش زیر . . . . . . . "
میگه اگه تا سر ماه این کارا رو نکنی امتیازات شما می پره!!!!
خب رفتم داخل نرم افزار "همراه من" و رفتم قسمت باشگاه فیروزه ای و اونجا یه دکمه بود که روش نوشته شده بود امتیاز
در چندین سال گذشته به دلیل استفاده بی رویه از تلفن های همراه مضرات این جعبه کوچیک جادویی نیز چندین برابر شده است.
نتایج تازه‌ترین تحقیقات نشان داده است، گوشی‌های هوشمند روی مغز دانش‌آموزان تأثیر منفی می‌گذارد و می‌تواند موجب آسیب به مغز آنها شود. 
بر اساس این بررسی صورت گرفته، دانش‌آموزانی که به طور مداوم از گوشی‌های هوشمند استفاده می‌کنند و در فضای مجازی حضور دارند، دچار استرس و اضطراب بیشتری می‌شوند و در نهایت بیش از دیگران مستعد
✅  بارها شنیده ایم: «فکر کن، تفکّر خوب است» گفته اند: «سعی کن طرز فکر خودت را عوض کنی و برداشت های بهتری از رویدادهای اطرافت داشته باشی.» اما کمتر به ما گفته اند که چگونه تفکّر بهتری داشته باشیم. گاهی گمان می کنیم از صبح تا شب فکر می کنیم؛ اما به دلیل آن که تفاوت خیال پردازی، توهّم و تکرار خاطرات را، با تفکّر صحیح و استفاده از عقل نمی دانیم، اسیر هیجانات و برداشت های غلط از زندگی می شویم. 
کتاب « ... لحظه ای درنگ» ، با نثری روان و سرشار از نکات اص
سیم کارت همراه اول را از رندباز بخواهید!شاید شما هم جز آن دسته کسانی باشید که بین اپراتورهای مختلف سیم کارت ها سردرگم مانده اید. در این حال باید بدانید که در واقع اپراتورهای مختلفی در زمینه تلفن های همراه و حتی اینترنت های همراه فعالیت دارند که از جمله آنها می توان به همراه اول اشاره کرد. همراه اول یکی از محبوب ترین اپراتورهایی است که در این زمینه فعالیت می کند و به شما اجازه می دهد که خرید سیم کارت خود را انجام دهید. آنچه که باید بدانید این اس
دیروز یکی از اقوام مامانم ازش پرسیده دخترتون درسشو تموم کرده؟
مامانم با حالت تعجب گفته نه من دختر هنوز سال سوممه
بعد گفته مگه دخترتون میکروبیولوژی نمیخونده؟
مامانم دیگه بیشتر تعجب کردهتوضیح داده نه دندونه
بعد بنده خدا گفته بود یکی بهش گفته دخترتون دوسال!!!!پشت کنکور بوده بعدم میکروبیولوژی قبول شده-_-
خداوکیلی تا چه حدحسادت دیگه؟
واقعا من تو زندگیم کاری به این ندارم که فلان قومم چیکار کرده یا نه مخصوصا اگه درسی باشه:/
اینم روی اون حرفایی شنی
سیم کارت همراه اول را از رندباز بخواهید!شاید شما هم جز آن دسته کسانی باشید که بین اپراتورهای مختلف سیم کارت ها سردرگم مانده اید. در این حال باید بدانید که در واقع اپراتورهای مختلفی در زمینه تلفن های همراه و حتی اینترنت های همراه فعالیت دارند که از جمله آنها می توان به همراه اول اشاره کرد. همراه اول یکی از محبوب ترین اپراتورهایی است که در این زمینه فعالیت می کند و به شما اجازه می دهد که خرید سیم کارت خود را انجام دهید. آنچه که باید بدانید این اس
فکرشو کن امشب حنابندون برادر زن دوست داداشم و ایضا شوهرم بود ولی من رفتم
جلل الخالق
اونجا عروس عمو جدیده رو دیدم. خیلی هم خوب برخورد کرد تا حالا هم و ندیده بودیم. گفت     عه شما ماهی کوچولوی قرمزی؟ دوست داشتم ببینمت
گفتم    بله. مرسی. چطور؟
گفت زهرا ازت گفته بود
زهرا دختر عمو محترم عست
دیگه روم نشد بگم چی گفته بود
حالا قراره عروسی بازم هم عو ببینیم ببینم چطوری بشه زیر زبون عروس عمو عو بکشم
#خاله_زنک
شاید مشت‌های بسته نوزادها علت داره، شاید خدا توی گوشش گفته: اینم سر راهی‌ت واسه سفر دور و درازی که داری می‌ری. اصلا شاید خدا گفته: ببین اینجایی که داری می ری فراز و نشیب‌ها زیاده. اینو بذار تو مشت‌ت و توی سخت‌ترین و زیباترین لحظه‌ها ازش استفاده کن! 
زمان لازم‌ه تا ادم‌ها بفهمن که خدا توی مشت‌شون چی پنهون کرده، ولی من مطمئنم اون چیز، چیزی جز عشق نیست. وقتی اومد سراغت می‌بینی چه معجزه بزرگیه که دوباره متولد می‌شیم! دوباره دلتنگ خدا می‌شی
شاید مشت‌های بسته نوزادها علت داره، شاید خدا توی گوشش گفته: اینم سر راهی‌ت واسه سفر دور و درازی که داری می‌ری! اصلا شاید خدا گفته: ببین اینجایی که داری می ری فراز و نشیب‌ها زیاده. اینو بذار تو مشت‌ت و توی سخت‌ترین و زیباترین لحظه‌ها ازش استفاده کن!
زمان لازم‌ه تا ادم‌ها بفهمن که خدا توی مشت‌شون چی پنهون کرده، ولی من مطمئنم اون چیز، چیزی جز عشق نیست. وقتی اومد سراغت می‌بینی چه معجزه بزرگیه که دوباره متولد می‌شیم! دوباره دلتنگ خدا می‌شیم
کد دریافت عیدی برای همراه اول 
یکی از بهترین اپراتور های موبایل مربوط به همراه اول میباشد . این اپراتور برای شما در نوروز 98 عیدی در نظر گرفته است . شما میتوانید با اجرای کد ( *98# ) عیدی خود را از همراه اول دریافت نمایید . توجه کنید که پس از زدن کد ستاره 98 مربع عدد شماره یک را وارد نمایید.
ادامه مطلب
سلام
قبل از هر چیز قبولی طاعات و عبادات شما دوستان عزیز رو از خداوند متعال خواستارم...
دوستان سوال من در مورد مراجعه خانمها به دکتر مرد هستش، حقیقتش من اگه ازدواج کنم خوشم نمیاد همسرم به دکتر مرد مراجعه کنه، و تا جایی که دکتر خانم هست چرا باید خانم ها به همجنس خودشون مراجعه نکنن؟
من یه رفیق رادیولوژیست دارم که میگفت خانم هایی که برای عکس گرفتن میان بخصوص برای مامو گرافی (عکس از سینه برای بررسی کیست و یا سرطان) باید وقتی که من از اتقاق میرم بیرو
استخراج بیت کوین
به یکی از پرطرفدارترین کسب و کارها در کشورمان تبدیل شده و بسیاری از
جوانان برای کسب درآمد و سودهای نجومی گفته شده از این کار، به دنبال
آشنایی با آن هستند. به منظور بررسی این موضوع و همچنین روند کار با بیت
کوین و معاملات آن، به سراغ یک ماینر یا فعال در حوزه استخراج ارزهای
دیجیتال رفتیم که اطلاعات جالبی را برای شما به همراه خواهد داشت.
ادامه مطلب
براساس اطلاعات منتشر شده آمازون در حال ساخت گوشی جدیدی به اسم «یخ» (Ice) است. البته این شرکت در گذشته تبلت‌ها  و گوشی‌هایی با اسم «آتش»‌(Fire) راهی بازار کرده بود و حالا قصد دارد گوشی‌ّهای جدید خودش را با اسمی کاملا متفاوت راهی بازار کند.
گفته شده که گوشی‌های جدید شرکت آمازون ابتدا در آمریکا و اروپا منتشر خواهند کرد. البته به این موضوع هم اشاره شده که این تلفن‌های همراه هوشمند بازار کشورهای در حال توسعه را هدف قرار گرفته‌اند و به همین دلیل اح
جهت هدایت به صفحه ثبت نام سیم کارت همراه اول ، روی عکس زیر ضربه بزنید
در پی ازدحام متقاضیان در برخی مراکز فروش و خدمات تلفن همراه، اپراتور اول اعلام کرد تا هر زمان که مهلت ثبت نام وام یک میلیون تومانی تمدید شود، طرح اهدای سیم‌کارت رایگان توسط همراه اول نیز تمدید خواهد شد.

همچنین با توجه به ضرورت حفظ سلامت شهروندان، همراه اول تاکید کرده متقاضیان دریافت سیم‌کارت، از طریق فروشگاه اینترنتی همراه اول به نشانی shop.mci.ir، نسبت به ثبت‌نام سیم‌کار
به تو ابرازهای کوچک و مبتذل کردن سیرَم نمی‌کند. به تو ابرازهای نفَس‌بُر کردن در توانم نیست؛ تو گفته‌ای که خیلی همین نزدیکی‌هایی، گفته‌ای امّا من نزدیکی‌های خودم نیستم گویا که لرز گرفته‌ام. تو به من بیا، فکرَم شو، خاطرَم شو، یادَم بده چطور برگردم به خودَم و از نزدیکی‌های خودم در تو به حَل شدن نزدیک‌تر شوَم، ابراز شوَم، آن‌گونه که لایقش هستی عزیزم، پناهَم.
​​​​​​

آقای سهراب سلیمانی بردار سردار دل‌ها می‌گویند: ... استاندار سابق کرمان ملاقاتی با پدر بنده داشته و به ایشان گفته بود می‌دانید پسرتان چقدر مشهور است و استکبار چقدر از او می‌ترسد؟ پدرم گفته بود من از شما متعجبم که چنین حرفی می‌زنید، استاندار پرسیده بود چرا؟ پدرم گفته بود پسر من یک سرباز ولایت است آنها از اسلام می‌ترسند نه از پسر من، حاج قاسم تنها یک نشانه از کشور اسلامی و شیعه است.

همراه اول اولین اپراتور کشور است که با هدف ارائه ی خدمات ارتباطی پا به عرصه ی فناوری گذاشته است. برای خرید شارژ همراه اول سیم کارت های اعتباری می توان به صورت آنلاین اقدام نمود. با ورود به سایت اینترنتی ما می توانید سیم کارت اعتباری خود را شارژ نمایید.
اولین اپراتور کشور، اپراتور همراه اول است که با ارائه ی خدماتی مانند مکالمه ی تلفنی، پیامک، پیام صوتی، اینترنت نسل سوم و چهارم و… به فناوری و ارتباطات کمک می کند. سیم کارت های شارژ مستقیم همر
در سکوتِ تکراری، در بازی های بچگی هامان انگار بوده باشیم و بعد در اثنای روندِ دلگیر زندگی لحظه ای افتاده باشیم در جای و تکان نخوریم، به مردن زده باشیم خود را و نفس نکشیم تا ک رد شود سایه شومِ زوالِ سیه بختی از روی بدن هامان و ما را با خود به چنگ نبرد. و بعد، از گذر کردنش سر برآوریم و با دنیای جدیدِ دورمان آشنا شویم. اینجا بعد آن دگر هیچ نگاه خیره ای نیست از جانبت. سرها پایین است و رنگ ها پیش تر - گفته بوده ام؟ - مرده اند. سخن گفتن را این چنین بی پرده
ا
گفت همسرم هروقت میاد خونه فقط یکی رو میخواد که کارهاشو انجام بده.
لباساشو بشوره،براش غذا درست کنه
پذیرایی کنه و ماساژش بده خستگی کار از تنش بیرون بره.
گفت همسرم میگه چون من خرجتو میدم تو باید تموم کارهای خونه رو انجام بدی.
کمر درد داشت و گفت دکتر بهش گفته نباید اینقدر بشور و بساب خونه انجام بده، دکتر گفته باید استراحت کنی.

وقتی از مطب برگشتن همسرش گفته بلندشو شام درست کن...!
میگفت تموم زندگیم شده وقف یه نفر! تموم شب و روزم باید تو خونه آدمی ک
بسم ا..قالب کلی پست ها اینجوریه که اول هر پست یه حدیث از ائمه مینویسم که برکت کارمون باشه ،و همینطور که پست هارو میخونیم یه چیزی هم یادگرفته باشیم
بعد از حدیث هم متن اصلی رو مینویسم 
بعد از اون همه اگه چیزی گفته بودم که نیاز به سند داشت ،لینک سند رو قرار میدم 
راستی این هم ادرس اینیستاگرام بنده هست 
نا گفته نماند که فضای اینجا قراره با اینستاگرام بنده کلی فرق بکنه
www.instagram.com/amirali.helli2.d22
تعمیر آنتن تلفن همراه
یکی از مهمترین قطعات تشکیل دهنده تلفن همراه، آنتن آن می‌باشد. چرا که بدون آنتن، تلفن‌همراه دیگر کارایی قبلی را نخواهد داشت. عدم آنتن دهی تلفن همراه دلایل متعددی دارد؛ از جمله این دلایل می‌توان به عدم سرویس‌دهی از طرف دکل، خرابی سیم کارت، وارد شدن ضربه فیزیکی به تلفن همراه و مشکلات نرم افزاری اشاره کرد. همیشه در تعمیرات موبایل مراجعه کنندگان در بیشتر مواقع با مشکل آنتن دهی خود مواجه می شوند.
ادامه مطلب
یک مطالعه جدید از دانشگاه هلسینکی با استفاده از برچسب های مبتنی بر ماهواره کوچک، نشان داد که در دوره های خشک تر خفاش های کویری برای تحقق نیازهای شبانه خود باید بیشتر و طولانی تر پرواز کنند. به گفته محققان، این نشان دهنده تلاش آنها برای مواجهه با دوره های خشک است.

ادامه مطلب
به گزارش تابناک به نقل از فرارو، اما این شایعه‌ها از آن جا شکل گرفت که وکیل محسن لرستانی در روز‌های گذشته جزئیاتی کوتاه از پرونده موکلش منتشر کرد. جزئیاتی که نه تنها به روشن شدن افکار عمومی کمک نکرد، بلکه بر ابهام‌ها هم افزود. کاظم حسینی گفته که "محسن لرستانی به ایجاد یک گروه اینستاگرامی ویژه افراد تراجنسی (ترنس) متهم شده و به همین دلیل با اتهام «افساد فی الارض» روبرو است. "
این وکیل دادگستری افزود: "متهمین اصلی پرونده، نظامی هستند و اتهام‌
 حضرت صادق ع فرمود سه کس. هستند که گر چه یکنفرباشند  ولی در باره  انها بصیقه جمع مانندصیقه شمادر فارسی جواب  داده شود  یکی در جایبکه کسی  عطسه زند که باو  گفته شود و پر حمکم الله یعنی  خدا بشما رحمت فرستد که در اینجا اگرچه  کسی  اگر چه کسی  دیگر با اونباشد بصیقه. جمع گفته شود ودیگر مردی که که بمردی کخ بمرددیگری دعا کندکه مبگوبد و عافا کم الله یعنی خداوندشما را عافیت  بخشدو نگهبانان  دیگراز ایشان. که با انسان هستند.  میباشد چنانچه فیضو مجلسی
امروزه ، اگرچه با مسابقات جهانی فوتبال در دستور کار قرار گرفته است ، "ژل کورد کاندوم های زنانه برضد متجاوزان در آفریقای جنوبی تولید شده است ، این کشور همچنین به عنوان کشوری شناخته می شود که تجاوز جنسی در آن شیوع دارد.اندازه متن خبرچاپ متن خبربه نوشته روزنامه دیلی میل ، توسط یک پزشک آفریقای جنوبی به نام سونت ایلرز "تجاوز به عنف" ساخته شده است که به آن یک کاندوم زنانه روی دندان ها گفته می شود و در اثر نفوذ قلاب ها ، آلت تناسلی مرد به آن وصل می شود
خودش به خودش تولدش رو تبریک گفته بود داشتم بی هدف چرخ میزدم که چشمم بهش افتاد 
جمله اش که خوندم یاد چند روز پیش خودم افتادم که تولدم بود و کسی جز خودم نبود که بهم تبریک بگه 
بهش تبریک گفتم ...
نمیدونستم همین تبریک ساده ، قراره شروع چه ماجرایی باشه 
به خودم اومدم دیدم 4 ماهه هر روز جویای حالش میشم و بحث میکنیم 
دلمو باختم ،ناخواسته .... 
امروز زیر بارون قدم میزدم و لذت میبردم ، گفت جدی تموش کنیم ... همراه باد بهاری رفت، آروم و دوست داشتنی ...
باید میر
جمله اش که خوندم یاد چند روز پیش خودم افتادم که تولدم بود و کسی جز خودم نبود که بهم تبریک بگه 
بهش تبریک گفتم ...
امروز زیر بارون قدم میزدم و لذت میبردم ، گفت جدی تموش کنیم ... همراه باد بهاری رفت، آروم و دوست داشتنی ...
باید میر
جمله اش که خوندم یاد چند روط پیش خودم افتادم که تولدم بود و کسی جز خودم نبود که بهم تبریک بگه 
بهش تبریک گفتم ...
باید میر
⭕ به مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیر، از تاریخ ۹۸/۵/۱۹ تا ۹۸/۵/۳۱ تمامی مشترکین همراه اول می‌تونن «یک عدد سیم کارت اعتباری رایگان» دریافت کنن.‌⭕ با همراه داشتن کارت ملی و مراجعه به هر یک از مراکز ارائه خدمات همراه اول می‌تونین «سیم کارت اعتباری رایگان» خودتون رو دریافت و فعال کنین.‌⭕ بسته‌ها و هدایای سیم کارت اعتباری رایگان:۱,۰۰۰ تومان شارژ اولیه۳۰ دقیقه مکالمه به مدت ۳ ماه (هر ماه ۱۰ دقیقه)۸۰۰ مگابایت اینترنت به مدت یک هفته‌⭕ آدرس مراکز
اوتیسم یا درخودماندگی یک بیماری عصبی‌رفتاری پیچیده است که شامل نقایصی در تعاملات اجتماعی، مهارت‌های گفتاری و ارتباطی همراه‌با رفتار‌های خشک و تکراری است. به‌علت طیف وسیع علایم این بیماری به این بیماری اختلال طیف اوتیسم (ASD) گفته می‌شود. این گستره طیف وسیعی از علایم، مهارت‌ها و سطوحی از نقایص را در بر می‌گیرد. شدت ASD می‌تواند از نقصی که موجب بروز محدودیت‌های جزئی در زندگی طبیعی می‌شود تا ناتوانی‌های ویرانگری که نیاز به مراقبت‌های ا
صفت:کلمه ای است که همراه اسم می آید و حالت و چگونگی اسم را توضیح میدهد مثال: گل زیبا= زیبا صفت است زیرا حالت گل را بیان کرده و گل موصوف است.                                           

نکته:صفت(گرمی،سردی،کوتاهی،زبری،نرمی و.......... موصوف را بیان میکند
موصوف:اسمی است که صفت ان را توصیف میکند یعنی صفت حالت و چگونگی ان را بیان میکند مثال: جنگل سبز=جنگل موصوف است چون صفت از سبز بودن جنگل گفته
هک به روشی هوشمندانه برای حل مشکلی ویژه گفته می‌شود، و هکر به کسی گفته می‌شود که از این روش‌های هوشمندانه استفاده می‌کند. ولی متاسفانه امروزه هکر به معنای شخصی است که به منظور اخاذی و یا خرابکاری در سیستم‌ها و سایت‌ها شروع به خراب کاری می‌کند.
ادامه مطلب
موضوع این دوره درباره یک روش کوئری نویسی می باشد که  هم باعث میشه جزء به جزء کوئری رو به صورت داینامیک طراحی کنید علاوه بر اون با استفاده از این روش افزایش خیلی زیادی در performance کوئری هاتون مشاهده میکنید
همچنین در پایان این دوره تمامی مطالب گفته شده در قالب یک حل برای یک تسک گفته شده پیاده سازی میشه که میتونه در آموزش کامل مطلب مفید باشه
لینک
آندره‌آ استراماچونی سرمربی استقلال، در یک پیام ویدیویی گفته است در این نه روزی که مربی استقلال نیست علیرغم ادعای مسئولان این تیم هنوز پولی دریافت نکرده است.
در پی انتشار این ویدیو، اسماعیل خلیل زاده، سرپرست تیم استقلال گفته پول هنوز به حساب آقای استراماچونی واریز نشده و دوشنبه این پول در حساب آقای استراماچونی است و دلخوری ایشان هم ناشی از یک سوتفاهم است که مطمئنا حل می‌شود.
ادامه مطلب
یه جایی خوندم که یه بنده خدایی داشته دعا می‌کرده. بین دعاهاش گفته خدایا همین کوهی که اینجاست رو برای من تبدیل به طلا کن. خدا هم دعاش رو قبول کرده و کوه طلا شده. این شخص که خیلی هیجان‌زده شده بوده، گفته خدایا تو چقدر خوبی، چقدر قدرت داری، چقدر زیاد بخشنده‌ای! خدایا هرکی ازت کم خواست ریشه‌شو بسوزون! بالفور چپه میشه میفته! ناظر ماجرا میگه خدایا چرا؟ خدا هم میگه چون کم خواسته بود. فکر کردین یه کوه طلا چیزیه واسه من؟
فقط نمی‌دونم اینایی که تو قصه
احتمالا نعمتی خطرناک‌تر از "فراموشی" وجود نداشته باشه، یعنی مشخصه خدا وقتی داشته فراموشی رو خلق میکرده یه نیگا به آدما کرده گفته بهشون بدم یه درده ندم صدتا درده! آدم نیستن‌ که، اشتباه مصرف میکنن!بعد چند روزی این‌ور اون‌ور کرده و با خودش کلنجار رفته که فراموشی بهشون بدم؟! بعد پیش خودش گفته اگه یه وقت یه آدم یه آدم دیگه رو/عشق خودشو/یار خودشو _وقتی هنوز زنده‌س_ فراموش کرد چی؟! اصلا طرز استفاده‌ش اینطوری نیستا بیخودی مصرف نکنن عوارض داره!ولی
پسماند الکترونیکی چیست؟
پسماند الکترونیکی به قطعات الکترونیکی بلااستفاده گفته می شود. مانند قطعات کامپیوتری بلااستفاده، گوشی های تلفن همراه قدیمی، کیت های الکترونیکی خراب شده و هر وسیله ای که از قطعات الکترونیکی ساخته شده باشد.  پیشرفت جوامع و استفاده فراوان از لوازم الکترونیکی، ظهور وسایل جدید و مکانیزه شدن زندگی ها باعث افزایش تولید پسماندهای الکترونیکی شده است.
ادامه مطلب را از اینجا بخوانید.

علاّمه مجلسى رحمة اللّه فرموده است: در بعضى از کتابهاى معتبر از محمّد بن بابویه نقل کرده اند که این دعا را از امامان علیهم السّلام روایت کرده و گفته است: در هیچ امرى آن را نخواندم مگر آنکه به زودى اثر اجابت آنرا یافتم.
ادامه مطلب
زن ها کادو دوست دارن . حالا مهم نیست حتما یه چیز گنده یا گرون براشون / برامون بخرید ، همین که یه چیزی بخرید که نشون دهنده این باشه که به یاد مون بودید برامون کافیه ....یبارم دامادک برام کادو خریده بود و گفته بود باید حدس بزنی چیه ۳ تا حدس داری ! اولی و دوم رو یادم نمیاد چی گفتم ، اومد راهنمایی کنه گفته به ییلاق مربوطه ! از اونجایی که منو دامادک هزار بار برای ییلاق لامپ خریده بودیم با نا امیدی خاصی گفتم لامپه ؟؟؟؟؟؟ بعد باز کردم دیدم ماگ ه
رجیستری یا همان شناسه دار کردن تلفن های همراه به منظور مبارزه با قاچاق و واردات غیر قانونی تلفن همراه به هر کشوری است. اگر قصد سفر کردن به ترکیه را دارید و ممکن است اقامت شما بیشتر از 3 ماه باشد ، لازم است که اقدام به رجیستر کردن تلفن همراه خود بکنید.
در صورتی که اقدامات مربوط به رجیستری را انجام ندهید تلفن همراه شما از دسترس خارج شده و دیگر نمیتوانید آن را رجیستر کنید.
ادامه مطلب
دانلود قسمت های جدید سریال ایرانی مانکن
دانلود سریال مانکن قسمت 1 تا 3

از دوم شهریور ماه قرار است سریال ایرانی مانکن به نمایش درآید.
این سریال که با بازی بازیگران سرشناس سینمای ایران ساخته شده است و اثری هنری اجتماعی و عاشقانه محسوب می شود. احتمالا بتواند فروش بسیار بالایی را ازان خود کند.
قسمت اول این مجموعه را گفته اند 2 شهریور ماه ببینیم
احتمالا رمز پیش فروش در همین تاریخ عرضه خواهد شد.
زندگی آدم ها میتواند دستخوش عشق ها و اتفاقات زیادی ب
❔سوال شرعی❓ 
⛔ عنوان :    حکم جارو، شانه ناخن چیدن در شب 
سوال:  بفرمائید: آیا این گفته صحت دارد که در شب نباید خانه را جارو زد؟ شانه کردن مو و چیدن ناخن در شب جایز است یا خیر؟ 
☀ الجواب باسم ملهم الصواب☀ خیر این گفته صحت ندارد، جارو زدن، شانه کردن، ناخن چیدن در شب از دید شرع بلامانع است و ایراد شرعی ندارد.
 منبع 1⃣    نجم الفتاوی، کتاب العقائد، 1/382
نگاهی به شیوع بیماری MS کودکان، در ایران
بنا بر گفته های دانشیار دانشگاه علوم  پزشکی شهید بهشتی: در این بیماری سیستم ایمنی فرد دچار اختلال می‌شود و به همین دلیل میلین یا غلاف عصب از بین می‌رود.
تخریب غلاف عصب منجر به اختلال در عملکردهای فرد خواهد شد که با تظاهرات و عوارض مختلفی مانند آتاکسی یا ناهماهنگی و بی نظمی حرکات عضلات، اختلال در راه رفتن، تشنج، اختلالات حرکتی و حسی و سایر تظاهرات عصبی همراه است.
ادامه مطلب
آهنگ پیشواز همراه اول و ایرانسل ماکان بند
امروز در وبلاگ بیز موزیک برای شما کاربران عزیز مجموعه کد های آوای انتظار همراه اول و ایرانسل را از گروه پرطرفدار ماکان بند جمع آوری کرده ایم .

امیدواریم مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرد .

ادامه مطلب
نتایج حاصله از یک کنکاش علمی در زمینه یاد شده نشان می دهد که وجود تلفن همراه فراگیر شده و بر سبد اقتصادی، استحکام و گسست خانواده و شخصیت جوانان به شدت تاثیر گذاشته است که در زمان حاضر تاثیرات منفی آن بیشتر از تاثیرات مثبت آن است.
 رایانه، موبایل و رسانه و اینترنت نه تنها به عنوان ابزارهای جهانی شدن که به مثابه نمادهای عینی جهانی شدن علاوه برتعریفی پویا و بارز از فرهنگ و هویتهای فرهنگی، ملی و دینی در عصر جهانی شدن، به فرآیندهایی عطف نموده که
در ادامه ۱۰ سُس با میزان اندکی کربوهیدرات (حدود چهار گرم در هر بشقاب) آشنا خواهید شد. با ما همراه باشید.
۱. سُس رَنچ خانگی
سُس رنچ (ranch) به ترکیب پس‌آب کره یا آب دوغ با نمک، سیر، پیاز، انواع گیاهان و… گفته می‌شود. البته این ترکیبات برای درست کردن سس رنچ سنتی به کار گرفته می‌شود. در آشپزی کتوژنیک، آن را با استفاده از سُس مایونز، خامه ترش و سرشیر، سُسی با سطح چربی بالا و کربوهیدرات اندک درست می‌کنند.

ادامه مطلب
آهنگ پیشواز امو بند همراه اول و ایرانسل 
کاربران محترم امروز برای شما مجموعه ای کامل از کد های اهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول خواننده پر طرفدار امو بند را اماده کرده ایم .
امیدواریم دوست داشته باشید و از این مطلب استفاده کنید .

ادامه مطلب
سوالات استخدامی همراه با پاسخنامه

میخوای تو آزمون استخدامی قبول بشی؟
یکبار برای همیشه قبولی خودت رو تضمین کن و بعد از استخدام تا آخر عمرت آسوده زندگی کن
ما در این مجموعه سعی کردیم تمام سوالات مربوطه استخدامی رو جمع آوری کنیم و همراه با پاسخنامه در اختیار شما عزیزان قرار بدیم
نمونه سوالات زبان و ادبیات فارسی – شامل ۲۳۲ سوال همراه با پاسخنامهنمونه سوالات معارف اسلامی – شامل ۶۴۰ نمونه سوال همراه با پاسخنامهنمونه سوالات زبان و ادبیات انگل
." سردارِ بی ادعا ".خیره گشته چشمِ دنیا سوی توخون سرخت کرده زیبا رویِ تو.دور بودی از وطن وا غُربتاپیروِ راهِ شهیدان خویِ تو.پیکرت شد قطعه قطعه وایِ منگفته شد گشته جدا بازویِ تو.دلبری هایت زِ امت دل رُبودملتی همراه شد تا کویِ تو.نام یک ملت  سلیمانی شوَدکودک و پیر و جوان رهپویِ تو.خیزشِ امت نگر سردارِ مادر جهان بر پا کنیم اردویِ تو.با سپاه قدس یورش می بریمبر ستمکاران با نیرویِ تو.حک کنم اسمِ تو را بر سینه امعاشقانه می شوم همسویِ تو.شاعر: حبیب رضائ
رادیو تلویزیون با مدیران باشگاهها همراه شدند و خبر دادند که "موفق شدند!" AFC را وادار نمایند تا طبق برنامه ی قبلی بازیهای فوتتبال در کشور طرفین بعنوان میزبان و مهمان انجام شود.فزض کنیم که گفته ی اقایا درست باشد اما:
آیا کسی متوجه شد که چرا استقلال برای بازی با تیم کویتی، به امارات رفت؟!

روتاویروسها عامل برخی بیماریهای مشابه گوارشی (اسهال و آنتریت) در پستانداران و پرندگان جوان می باشند . روتاویروسها می توانند طیف وسیعی از پرندگان را آلوده نمایند . روتاویروسها واجد ژنوم RNA بوده و بعلت دارا بودن آنزیم های پروتئولی توان بیماریزایی بالایی دارند . این ویروس توسط مدفوع دفع می گردد ، لذا یکی از راههای پیشگیری این بیماری ، تعویض مرتب بستر است .
همانطور که گفته شد ، این بیماری یک بیماری آتروفی و تحلیل پرزهای روده را به همراه دارد . ت
فشار خون در بارداری به چه علتی ایجاد می‌شود و چگونه می‌توان آن را کنترل کرد؟ فشار خون به طور کلی به وضعیتی گفته می‌شود که در آن دستگاه فشارسنج عددی بالای 130 روی 80 را نشان دهد. عوامل مختلفی از نوع تغذیه گرفته تا سبک زندگی می‌توانند روی افزایش فشار خون در دوران بارداری تأثیرگذار باشند. عدم پیگیری و کنترل این وضعیت می‌تواند عواقب جدی برای مادر و جنین به همراه داشته باشد و وضعیت هردوی آن‌ها را به خطر بیاندازد. در نتیجه پیشگیری، درمان و کنترل ف
تناسب اندام چیست ؟ سوالی که شاید برای بسیاری از افراد پیش آمده باشد.
تناسب اندام (Physical fitness)، به مجموعه از ویژگی های جسمانی گفته می شود که افراد با داشتن آنها راحت تر می توانند فعالیت های فیزیکی را انجام دهند گفته می شود.
ادامه مطلب
نصب برنامه برای اندروید

مجموعه ی کامل نهج البلاغه با ترجمه فارسی به همراه حکمت های صوتی

مجموعه شامل:

- 241 خطبه به همراه ترجمه فارسی تفسیری

- 79 نامه امیرالمومنین به همراه ترجمه فارسی

- 200 حکمت بصورت صوتی(افزایش در نسخه های بعدی)

- والپیپر برگزیده حکمت ها
ترجمه به صورت تفسیری و روان به همراه شرح موضوعی
اشتراک به صورت بند به بند(بند عربی و ترجمه بصورت جداگانه)
دارای فونت های قرآنی و خطی نستعلیق
طرح ثبت تلفن همراه (رجیستری) با هدف جلوگیری از فعالیت گوشی‌های تلفن همراه که از مبادی غیررسمی به کشور وارد می‌شوند، اجرا شده و نرم‌افزار همتا جهت سهولت انجام کلیه امور مربوط به این طرح برای کاربران تلفن همراه، ایجاد شده است.
ادامه مطلب
 واز حضرت ابی الحسن ع روابت شده که فرمود هر گاه یکی ز شما  بر دشمن نفرین کند بگوید الهم اطرقه ببلیه. لا  اخت لها و ابح حریمه یعنی بار خدایا واورا ببلای شبانه که مانند ندارد دچار کن و دشمن براو چیره ساز 3 ولید بن صبیح گوید  از انجضرت ع شنددم  که میفرمود سه کس هستند که دعای ،انها بخودشان بر گردد باجابت نرسد  1 مردی که خداوند مالی ارزانی داشته واو بیجا و بیمورد خرج کرده و سپس بگوید خدایا بمن روزی ده که باو گفته شود ایا بتو روزب ندادم 2 مردی که برهمس

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها